Kedilerde Kısırlaştırma Sonrası Dikkat Edilmesi GerekenlerÇeşitli sebeplerden dolayı kedinizi kısırlaştırmak istemiyor olabilirsiniz. Elbette evcil hayvanınıza nasıl bakacağınız konusunda tercih sizin. Fakat bunları bilmenizde fayda var.


Kedilerde kısırlaştırma işlemi, ameliyatlar yoluyla gerçekleştirilir. Bu nedenle ameliyatın kediler üzerindeki etkisi, insanlar üzerindeki etkisine benzerdir. Özellikle narkozun etkisiyle birlikte ameliyat sonrası dönemde kısırlaştırılmış kedinin bakımı hayati bir önem taşımaktadır. Tüm kalpleri miyavlatmak, havhavlatmak ve cikcikletmek için varız.


Patiliyo.com sadece hayvanseverler için değil, kalbinin bir köşesinde hayvan sevgisi olan ama bunu tüm ruhuna yansıtamamış insanlar için de var. Onlarda farkındalık yaratmak ve hayvan sevgisini ulaşabildiğimiz herkese göstermek için.


Zor geçen bir günde en şirin videolarımız, listelerimiz ve testlerimizle yanınızda olurken, zor bir hayat geçiren hayvan dostlarımız için de onları hep gülümsetecek bir hayat kurmaya çalışacağız.


Patiliyo, hayvansever editörleriyle, sizden gelecek içeriklerle ve videolarıyla sadece Türkiye’de değil, birçok ülkede miyavlamasını duyuracak. Bu yüzden tüm ekip olarak kuyruklarıyla oynayan kediler kadar heyecanlıyız.


En önemlisi de kalplerimiz hayvan sevgisiyle atarken hep birlikte olacağız.


Tüm kalpleri sevgiyle patilemek dileğiyle.

Patiliyo.com

Paylaş